HIZLI KAPILAR

ENDÜSTRİYEL KAPILAR / HIZLI KAPILAR


Hızlı pvc kapılar bursa hörmann bayii Gimes tarafından satış montaj ve servis hizmetleri verilmektedir. Kullanım alanı olarak;
 işletmenizin iç kısımda  giriş – çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlardaki hızlı açılıp – kapanması gereken alanlarda kullanılmakta olup bazen hızlı pvc kapılar ismi yüksek hızlı pvc branda kapılar olarakta bilinmektedir, özellikle yemek sanayi ve hijyenik ortamların korunması için ihtiyaç duyulan kapılardır. Bu performansı sayesinde sevkiyatlarınızın hızlı akışında kolaylık sağlar, aynı zamanda ısı ve zaman kayıplarını önler. son zamanlarda yemek sanayi ve gıda sektöründe tercih edilen kapılar arasına girmiştir, hızlı pvc sarmal kapı modelleri her zamn dış kasa paslanmaz veya alüminyum secenekleri ile müşterilerimize sunulmaktadır, pvc sarmal kapı fiyatları  bir çok seceneklerde ideal olarak kullanılmaktadır, otomatik ve manuel çalışmakta kapanma zamanı ayarlanabilir mikroişlemci ünitelidir ilk açılma esnasında kullanılan aksesuarlar ( buton, uzaktan kumanda, hareket sensörü, metal kütle dedektörü v.b. ) harici girişleri ile size kolaylık sağlamaktadır.
High speed roboting kapı gibi özel uygulama ile roboting Yüksek hızlı pvc kapı bursa hörmann bayi gimes tarafından yapılmaktadır.
yüksek hızlı pvc kapı yada diger bir ifade ile hızlı pvc branda kapılarımız da diger ürünlerimiz gibi kaliteden ödün vermez, Branda giyotin kapılarımız da bir çok endüstriyel alanda tercih edilmektedir, bu alandaki ihtiyaclarınızın tamamında servis ve satışımız bulunmaktadır, Katlanır pvc kapılarımız çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir, katlanır pvc kapı  giyotin kapılar, depo pvc giyotin kapılar, hangar pvc giyotin kapılar v.b. gibi yerlerde seri ve sürekli kullanım için tasarlanmış kapılardır, firmamızın kullanmış olduğu hızlı pvc kapı moleleri ithal alman mehler 900 gr/1100 denye pvc den üretilmektedir, hızlı pvc kapılar da lider Hörmann markası kullanmaktayız kapılarımız üst düzey anti-crash özelliklidir. Alman teknolojisi Hörmann bursa bayii gimes tarafından bayiliği yapılmaktadır, referanslarımız ve yapmış olduğumuz montajlar internet sitemizde siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.