Ev Giriş ve iç Kapıları Thermo65/Thermo46

KONUT TİPİ KAPILAR / EV KAPILARI / Ev Giriş ve iç Kapıları Thermo65/Thermo46


Thermo65 ve Thermo46 – Kendini ispatlamış Alman Hörmann kalitesi ile çelik ve alüminyum ev giriş kapıları

Çelik kapı kanatlı olmakla ve alüminyum kasalı olan Thermo65 ve ayrıca Thermo46 ana ev giriş kapıları kaliteli ısı yalıtım sonuçları sunar ve 5 (beş) ayrı noktadan kilitlenen özel sistemi sayesinde hırsızlık emniyeti açısından güvenilir kapılardır bu özelliği sayesinde ön çok hesaplı bir fiyat ve performansı birlikte sunar.

Thermo65 özellikleri;
Konutunuzun giriş kapısını üstün kaliteli ve görüntü açısından çok güzel bir çekiciliğe sahip bir kapınız olmasını istiyorsanız, Hörmann Thermo-65 ev giriş kapılarını seçmekle tam olarak doğru bir seçim yapmış olursunuz. Sert malzemeli PU dolgu malzemesine sahip ve iç kısmında kompozit kanat profilli 65 milimetre kalınlıktaki çelik kapı kanadı, iyi bir ısı yalıtımı sağlayarak soğuk havayı dışarıda tutar. Thermo65 kapıları 0,87 W/(m²·K)'e kadar UD değerileri sayesinde çok kaliteli ısı yalıtımı sunmaktadır. Ev giriş Kapılarınız, sizi ev ortamında kendinizi çok güvende ve rahat etmeniz için standart olarak 5 farklı noktadan oluşan güvenlik kilidiyle donatılmıştır. Kendinizi daha çok güvende hissedebilmeniz için Thermo65 kapılarımız opsiyonel olarak sunulan RC-2 güvenlik donanım paketinede sahip olabilirsiniz. 13 harika görünümlü motif, 16 çeşit renk ve 5 Dekarosyon yüzey seçenekleri arasından düşlediğiniz kapıyı seçebilirsiniz.  

Thermo46 özellikleri;
Thermo46 kapılarımız, Kaliteli ve iyi bir ev giriş kapısında olması gereken tüm özellikleri içinde barındırır. Thermo46 kapılarlar, 1,1 W/(m²·K)'e kadar UD değerleri sayesinde  kaliteli bir ısı yalıtım değerine ulaşabilmektedir. Ev giriş kapılarımız, standart olarak sunulan 5 farklı noktadan oluşan güvenlik kilidi nedeniyle, hırsızlık için güvenilirlik en iyi şekilde sağlanmıştır. Bazı motifl modellerimizde eğer  isterseniz opsiyonel sunulan RC-2 güvenlik donanımına sahip olabilirsiniz – Kendinizi evinizde iken çok daha güvenli hissetmeniz için thermo46. 13 harika görünümlü motif arasından zevkinize hitap edeni seçin – Modern görünümden klasik görünümlere kadar. Renk seçenekleriniz, cam seçenekleriniz, yan parçalar ve üst sabit pencer arasından Hörmann kapınızın, hepsini kendi zevkinize göre istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.