SANAYİ SEKSİYONEL KAPILAR

ENDÜSTRİYEL KAPILAR / SANAYİ SEKSİYONEL KAPILAR


Hörmann sanayi tipi seksiyonel kapı modellerimiz vertical (dikey) olarak hareket etmeleri için, kapının ön kısmında ve arka kısmında oluşabilecek yer kayıplarını ortadan kaldırmaktadır.
Kapılarımız tavana yatay bir şekide açılabilmektedir bununla birlikte, kapının üs kısmı musait ise dikey olarak veya yere paralel olarak konumlandırmak mümkün olmaktadır. Hörmann kullanıcı kolaylığını hesap ederek üretim yapmaktadır.
Sac ve Alüminyum ile birlikte veya yalnızca alüminyum ile imal edilen 50 serisi hörmann sanayi tipi seksiyonel kapılar, ürün yelpazemizin çeşitliliği,yüksek kaliteli oluşu ve sertifikalı güvenlik özellikleri sebebiyle ön plana çıkmaktadır.
Endüstriyel hörmann sanayi tipi seksiyonel kapıları bursa' da Gimes otomatik kapı sistemleri firmasından temin edebilirsiniz.
Otomatik Seksiyonel Fabrika Kapıları ve işletme girişleri için tasarlanmış zorlu ve değişken hava şartlarında çalışması, üst düzey güvenlik sağlayan, görüntü ve gürültü kirliliğini minimum seviyeye indirilmesi gibi özelliklere Sahip kapılardır. Hız ve tasarruf sağlayan farklı tip ve modellerde kapı seçenekleri sunmaktadır. Panellerin iç kısımları Poliüretan dolgulu olup dışı çelik yada opsiyonel alüminyum kaplı paneller ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür, Endüstriyel kapı üretiminde  Avrupa'nın lider firması olan  Hörmann sanayi tpi seksiyonel kapılar, yatay panellerin üst üste birleştirilmesi ile oluşur ve dikey raylar içinde yukarı doğru hareket ederek çalışır, Ayrıca opsiyonel olarak Hörmann sanayi seksiyonel kapılar da kasa bağlantılarında  ısı yalıtımı sunar farika ve binanızın yapısına uygun,estetik,ekonomik ve işlevsellik avantajları ile endüstriyel alanda en çok tercih edilen kapı modelidir.

Tam görüşlü seksiyonel kapılar  Tam görüş imkanı sağlayan kapılarımızı tercih edebilceginiz alanlar; oto showroomları, itfaiyeler, tamirhaneler, saniyi holleri ve oto yıkama gibi mekanlar açısından çok kolaylık sağlamaktadır. Tam alan camlar sayesinde salonlar daha fazla aydınlanmaktadır bu sayede elektrik tüketiminde avantaj sağlanmaktadır. Ayrıca Tam alan cam sayesinde tam görüş sağlamaktadır. Isı izolasyonlu profiller sayesinde ısı yalıtımı tasarrufu olmaktadır.
Güvenlik donanımı satandarttır. Bütün kapılarımızda mevcuttur,
Yay kırılmalarına karşı emniyet sistemi ve halat kopmasına karşı emniyet sistemi sayesinde güvenlik emniyetiniz ön planda tutulmaktadır.

Hörmann Sanayi Seksiyonel Kapıları SPU F42TR BİR HAFTADA TESLİM EDİLMEKTEDİR.
Kamu binalarında, her türlü depolar,tarım ve sanayi holleriniz için uygundur.
Hörmann Güvenliği ve kalitesi test edilmiş kapılardır, Hörmann kapılar Bir haftada teslim edilmektedir. Bu hizmeti yalnız hörmann'da bulabilirsiniz.

Hörmann Sanayi tipi Seksiyonel Kapıları SPU F42TR BİR HAFTADA TESLİM EDİLMEKTEDİR. Kamu binalarında, her türlü depolar,tarım ve sanayi holleriniz için uygundur.Hörmann Güvenliği ve kalitsi test edilmiş kapılardır, Hörmann kapılar Bir haftada teslim edilmektedir. Bu hizmeti yalnız hörmann'da bula bilirsiniz. çift cidarlı sac panel kapılarımız, yalıtımlı ve sağlamdır.

Hörman SPU F42TR özellikleri;
* Parmak sıkışma emniyetine sahiptir 42 m.metre kalınlığında olan PU dolgulu panellerimiz çok fazla sağlamdır, ayrıca mükemmel bir ısı yalıtımına sahiptir. Kapılarımız Stucco işlemelidir kanat yüzeyinde bulunan panel aralık ölçüsü 125 m.metre ve panellerde ki geçişler hatasız mükemmel ölçüdedir. Parmak sıkışma emniyeti sayesinde Kapı panellerinin özel formu ve menteşesi olamsı nedeniyle iç ve dış tarafta sıkışma noktası yoktur.
* Seksiyonel sanayi kapıları, seksiyonel garaj ve personel kapılarımız ısı yalıtımlıdır, yüksek dayanıklı olması sayasinde çizilmeye ve darbelere karşı en üst düzey koruma sağlar.
* Sandviç camlar sayasinde iç mekanlara aydınlık kazandıran paneller sunuluyoruz. Net görüş: Tip A, 635×245 m.metre dir. çizilmeye karşı son derece dayanıklı DURATEC marka plastik camlarımız sayesinde sanayi seksiyonelkapılarımız her zaman net bir görüşe sahiptir.
* Hörmann firmasının kendi tasarımı ve üretimi olan motorları ve kumandaları kullanması, Bileşenlerin hepsi tam uyumluluk göstermektedir bu durum kapının fonksiyonu yani çalışmasını güvenliğini garanti altına almaktadır.
* Hörmann WA 400 Milden montajlı motorlar çok güçlü ve sağlamdır.Bu patentli flanş modeli sayesinde yay miline çok daha kolay montaj edilebilmektedir ve diğer üretici frimaların geçmeli montajlarına kıyasla çok az yan bağlantılara gereksinim duyulmaktadır.
* Tüm çerçeveyi saran contalar sayesinde herzaman esneklik korunur ve bu çontalar yardımıyla ısı,toz ve enerji kaybı önlenmektedir. Ayrıca zeminin düz olmayan yerlerini dengeleye bilen alt kenarları sayesinde ilave profile gerek duymadan kar ve yağmur sularının içeri sızmasına karşıda koruma sağlanmaktadır.