Bisecure smart home

KONUT TİPİ KAPILAR / EV KAPILARI / Bisecure smart home


Güvenlik sertifikalı BiSecur telsiz sistemi
çift yönlü kablosuz sistemden oluşan BiSecure geleceğe odaklı çalışabilen bir teknolojidir, Garaj giriş kapıları ve bahçe giriş kapıları motorları ve aydınlatma gibi özellikleri yanında daha fazla işlemi rahat ve güvenli bir biçimde kontrol edebilmektedir.
Hörmann tarafından geliştirilen bu teknoloji çok sağlam parazit olmayan bir menzile sahiptir bu olağanüstü eknolojik güvenlir bisecur şifreleme sistemi sayesinde kablosuz olan sinyaliniz başka kişiler tarafından kopyalanamaz Bochum ruhr Ünv. güvenlik uzmanlarıca testi yapılmış ve setrifikalanmıştır.


Tüm bisecur motorları,alıcıları ve kontrol elemanları ile %100 uyumludur.
uzaktan kumanda ile yada kablosuz şifreleme sistemi sayesinde garaj kapınızla birlikte Hörmann bahçe giriş kapı motorunuz yada BiSecur alıcıya sahip farklı cihazlarınızıda kolay bir biçimdede açıp kapatabilirsiniz.
Uygulamamız sayesinde Hörmann BiSecur gateway ile bağlantılı olarak Hörmann garaj kapınızı,bahçe giriş kapınızı,Hörmann ev giriş kapınızı,iç kapı motorunuzu ve Portomatic'in ile birlikte diğer cihazlarınızı akıllı telefon,tablet ve bilgisayar kullanarak rahat bir biçimde kontrol edebilirsiniz.