YÜKLEME TEKNOLOJİSİ

YÜKLEME SİSTEMLERİ / YÜKLEME TEKNOLOJİSİ


Hörmann yükleme teknolojis, yükleme rampaları ve yanaşma körükleri , bursa Hörmann bayii Gimes Otomatik kapı sistemleri  bursa ilindeki firmamız tarafından aynı yüksekliğe sahip tır,kamyon ve yapı yüksekliklerini
hassas bir ölçüde ayarlamak için son teknoloji bilgiler ışıgında size uygun harika çözümler üretir.
Sonuç olarak bir tek horizantal (yatay) hareket ile ürünler sorunsuz bir şekilde araç içine yüklenebilir veya boşaltılabilir.
Eğilme direnci yüksek platform ile dayanıklı sac konstrüksiyonu sebebiyle,
tertipsiz yüklenmiş araçlar bile problemsiz dengelenebilir.
Güvenilir iki tane kaldırma ve 1 tane lip silindiri her çeşit pozisyonda kolay kullanım imkanı sunar, en önemlisi çok fazla güvenlidir.
Bu yükleme rampaları kaldırma silindiri acil durdurma ventilleri ile donatılmıştır.
Rampayı ivedi korumaya alırlar. Araçların yükleme yada boşaltma işleri sonuçlanmadan yanlışlıkla harekete geçmesi sırasında bu özellik çok önemlidir.
Hörmann yükleme rampaları, model ve çeşitleri, her çeşit yükleme pozisyonu için olabilcek  en hatasız  ve efektif çözümü sunar.
Hörmann yanaşma körükleri, yüklenecek ürünleri ve personeli kötü hava koşullarına karşı korur, Enerjiden tasarruf edilir, rüzgâr esintisi keser ve soğuktan personelin hastalanmasından kaynaklanan iş gücü kaybını engellenmiş olur.
Yükleme rampaları ile beraber kullanılabilmesi sebebiyle, her hangi bir yapı inşaatı ve ya sundurma tarzı çözümlere ihtiyaç kalmaz.
Hörmann branda körükler, her çeşit araç büyüklüklerine uygun oldugundan çok kullanışlıdır.
Galvanizli ve itilebilen  bir yapı ile monte edilmiş çok kaliteli üst ve yan brandaları ile birlikte dayanıklı,esnek ve yırtılmaya karşı dayanıklı bir sistem oluşturur. Branda ve karkas elemanları kolaylıkla montaj sağlayacak şekilde bütün olacak şekilde üretilir.
Bu nedenle ihtiyaç halinde değiştirilebilir olması çok süratli ve ekonomiktir.
özel ihtiyaçlara uygun yerlerde yaşamı kolay hale getiren şişirilebilir hörmann körükler ve de hörmann yastık körükler sistemin ürün gamını bütünler.