Kollu bariyer sistemleri | Kollu bariyer Bursa

OTOPARK SİSTEMLERİ / Kollu bariyer sistemleri | Kollu bariyer Bursa


KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ
Kamuya ait açık veya özel park alanlarında, özel konut ya da site girişlerinde araç geçişinin kontrol altına alınması ihtiyacı oldugu yerlerde, Otopark bariyer sistemleri BFT veya Otopark bariyer sistemleri Nice markası en ideal çözümlerden biridir , üstelik araç trafiği yoğun olsa dahi. Bu otopark bariyer sistemleri, farklı malzemelerden yapılan gövdeler tarafından korunan motor ve kontrol ünitesinden oluşur. Paslanmaz çelik gövdeler sayesinde denize yakın yerlerde ve yoğun kullanım gerektiren uygulamalarda doğan kritik koşullar için tercih edilmektedir.
özellikle yoğun trafikte, özel ya da kamuya açık park yerlerinde araç geçişlerinin hızla gerçekleştirilmesini sağlayacak performans ve güvenlikli motorlar, 220 V AC ve 24 V DC voltajlarda çalışabilmektedir.
Otomatik bft bariyer veya Otomatik nice bariyer  modelinin seçimi giriş genişliğine ve kullanım tipine göre gerçekleştirilir Sitelerdeki ya da özel, kamuya açık veya konutlara ait otoparklardaki girişleri kontrol mü etmek istiyorsunuz ? Bariyerin hızlı açılması gereken dar girişlerden, 8 m.’ye kadar olan girişlere, her türlü giriş için çözüm mevcuttur. Kolun uzunluğuna, koruma kabininin bitimine ya da motor gövdesine göre farklılık gösteren bağımsız kontrol ünitesi ile, her ihtiyacı karşılamak mümkündür. Herhangi bir elektrik kesintisinde motor içerisinde bulunan  bataryalarla ile sistemin aynı şekilde çalışabilmesi sağlanmaktadır.
 Bu bariye sistemlerin kurulumu ve bakımı için özel bir yetkinliğe ihtiyacınız yoktur.
Bu bariyer sistemler, işlevselliğinin devamı için gerekli aksesuarlarla donatılmıştır Bariyer sistemleri bft bursa, Bariyer sistemleri nice bursa ve diger illerdeki ihtiyaçlarınızın çözüm için gimes firmamız ile iletişime geçiniz.