GARAJ ve BAHÇE KAPISI MOTORLARI

KONUT TİPİ KAPILAR / GARAJ ve BAHÇE KAPISI MOTORLARI


Hörmann bahçe kapısı motorları uzaktan kumandalıdır.
Dairesel olarak ve yana açılır bahçe kapı modelleri için otomatik olarak açma ve kapamatma yapabilirsiniz. Birbirleriyle senkronize çalışan Hörmann garaj kapıları ve bahçe kapı motorlarının herbiri bir tek kumanda ile çalıştırmanıza olanak saglar.
Bahçe kapısı motorları ürünlerimiz emniyetli ve güvenlidir, kapıların kapanma aşamasında karşılaşılıcak canlı yada cansız nesneler fotosel sayesinde fark edilerek herhangi bir sıkışma engellenmektedir.
Hörmann bahçe kapısı motorları  ayrıca kendini ve kapınızı yumşak frenleme sistemi sayesinde koruyarak sarsıntı yı önlemektedir.
Düşük ve yüksek sıcaklıklarda, rüzgar yada toz gibi her türlü hava koşullarına dayanıklı,uzun ömürlü ve işlevselliği garanti altına almaktadır.
 
BFT Bahçe kapı motorları bursa'da firmamız tarafından temin edile bilmektedir. Kumanda ve bft bahçe kapı motor seçekleri için firmamıza bekliyoruz sizleri ürünlerimiz garanti kapsamı içende verilmektedir.

Yana kayar Kapı Motorları Genellikle Konut, Villa, Müstakil evler, Fabrikalar, vb. yerlerin giriş çıkışları için kullanılmaktadır, Kapınızı aracınızdan inmeden Hörman marka uzaktan kumandalı bahçe kapıları, ile uzaktan açıp kapatabilirsiniz. Bahçe giriş kapılarınızı, uzaktan kumanda uyumlu motoru mevcutsa, ihtiyaçlarınızı karşılayallir. Elbette rastgele bir motordan bu verimi alamazsınz, herzaman sorunsuz çalışan güvenebileceğiniz, kalitesin kanaıtlamış bir ürün sizi yarı yolda bırakmaz. Yeni alacağınız bir kapı veya hali hazırda kullandığınız kapınız için;
Hörmann bahçe kapısı motorları kesinlikle sizi yarı yolda bırakmıyacak bir kapıdır.
Neden Hörman bahçe kapısı motouru tercih etmeliyim ?
1. Emniyet; Devreden çıkma otomatiği yani tüm açılış ve kapanışlarda fotoseller sayesinde emniyetlidir.
2. Güvenilir; Nazik hızlanma ve Nazik durdurma özellikleri sayesinden sessiz ve hızlıdır.
3. Kalite; Mekanik korezyon ve aşınmalara karşı üstün dayanıklılık, üstün nitelik ve sağlamlık ön plandadır.
4. Sertifika; DIN EN 13241-1 standardına barınıran TüV onaylı bir sertifikaya sahiptir.
Altta bulunan broşür ile daha detaylı bilgilere ulaşabilir ya da dilerseniz Hörmann Gimes Yetkili Bayi temsilcisi ile konuşabilirsiniz.
Yana kayar bahçe kapılarımız sıcak yaz mevsimlerinde, soguk kış aylarında ve don olayları gibi hertürlü kötü hava koşullarına dayanıklıdır. kapılarımız iki yıl garanti altındadır  Yana kayar bahçe kapı servisi ve tamir hizmeti gimes tarafından sağlanmaktadır.

Dairesel kanatlı bahçe kapı mekanizmları özellikle villa tipi evlerin girişinde, fabrika  kapılarında, depo ve hangar tarzı işletmelerin ana girişinde, site tarzı aparmanların bahçeli otopark girişlerinde kullanılmaktadır.
Uygulanan sistemlerde uzaktan kumanda sistemi olması sebebiyle çok avantajlıdır otopark yada bahçe giriş kapınızı araçlarınızdan ayrılmadan soğuk hava, yağmurlu hava, kar, toz ve daha bir çok dış etkenler  gibi durumlardan etkilenmeden güven içinde kapıları açmak yada  kapatamak çok kolaydır. Tek kanatlı kapılar veya çift kanatlı  kapı sitemleri  yapılabilir. kapı açılma oranınız 90 derece üzeride açılma olanagına sahip ola bilmektedir.   Elektrik mi yok fark etmez elle kullanım olanağı mevcuttur. Güvenlik sensörleri sayesinde otomatik kapama sistemlerimizde kazalara karşı güvenlik tedbiri vardır.  

Dairesel Kanatlı kapı mekanizmalarız  

• İhtiyacınıza göre üretilir  

• kullanım kolaylığı vardır  

• Her türlü zemin detayına uygun kapılarımız mevcuttur.  

• Yaklaşık 800 kg agırlıgına kadar dairesl kapı modelimiz mevcuttur  

• 7 metreye kadar genişliğe sahip kapı modelleri mevcuttur.  

• Farklı aksesuar seçme şansı vardır