SARMAL KAPILAR ve KEPENKLER

ENDÜSTRİYEL KAPILAR / SARMAL KAPILAR ve KEPENKLER


sarmal ve kepenk kapılar bursa ve Alüminyum sarmal kapılar ve çelik sarmal kapılar olarak Bursa' da Gimes otomatik kapı sistemleri firmamız Otomatik Seksiyonel Fabrika Kapıları ve işletme girişleri için tasarlanmış Hörmann izolasyonlu sarmal kapıları kullanmaktadır. Zorlu ve değişken hava şartlarında çalışması, üst düzey güvenlik sağlayan, görüntü ve gürültü kirliliğini minimum seviyeye indirilmesi gibi özelliklere Sahip kapılardır. Hız ve tasarruf sağlayan farklı tip ve modellerde kapı seçenekleri sunmaktadır. Panellerin iç kısımları Poliüretan dolgulu olup dışı çelik yada opsiyonel alüminyum kaplı paneller ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür, Endüstriyel kapı üretiminde  Avrupa'nın lider firması olan  Hörmann sanyi tipi seksiyonel kapılar, yatay panellerin üst üste birleştirilmesi ile oluşur ve dikey raylar içinde yukarı doğru hareket ederek çalışır, Ayrıca opsiyonel olarak Hörmann sanayi seksiyonel kapılar da kasa bağlantılarında  ısı yalıtımı sunar binanızın yapısına uygun,estetik,ekonomik ve işlevsellik avantajları ile endüstriyel alanda en çok tercih edilen kapı modelidir.
Hörmann file kepenk sarmal kapı modelleri Toplu Garaj ve katlı otoparlar için idealdir.
Alışveriş yapılan merkez ve avm gibi yerlerde yer tasarrufu sağladığı için çok kullanışlıdır.
Sanayi bölgeleri ve lojistlik için  büyük kapı gerektiren atık işetme yerlerinde kullanılabilir.
Ticari işlerde ve depolarda tarım ve benzeri alanlar için de tercih edilmektedir.
özel istekleriniz dogrultusunda Hörmann file kepenk sarmal kapı sistemleri muhteşem çözümler yartmaktadır.

RollMatic sarmal kepenk sistemi
Dar cephesi olan magaza,dükkan ve marketler için uygun kompakt yapıdaki kapılardır.
Bu kompakt tipteki kapılar birçok renkte sunulmaktadır, HG-L ek olarak boyasız sunulur. Böylelikle Roolmatic sarmal kepenk sistemleri işyeriniz için en uygun rengi yansıtacaktır.
Hörmann RollMatic sarmal kepenk sistemi manuel yada motorlu olarak sunulmaktadır.
Manuel tipiler de kapı,zincir yada çekme halatı üzerinden istenirse motor ile otomatik şekildede kullanılmaktadır.
Güvenilir ve emniyetlidir kendisini kanıtlamış çekme yayı tekniği sebebiyle kapı manuel olarak el ile rahatca açılıp kapanabilmektedir ve çift yay kullanılması nedeniyle kapı düşmeye karşı korunmaktadır.
Hareket yayları hırsızlık engelleyici biçimde sabitlendiği için ekstra güvenliklidir.
Emniyetli kilit sistemi sayesinde manuel sarmal kepenk sistemleri barelli zemin profili ile kilitlenebilmektedir alt profil ve sürgülü kilit sistemi ek olarakta sunulmaktadır.